Mozkohrátky
pozornost
sebepoznání
relaxace

Od 10. do 14. 7. letní prázdniny

Od 10. do 14.7. 2017

Příměstský tábor probíhá v pracovnách Active Brain Štefánikova 29, Brno

Maximálně 15 dětí a dva odborníci pro práci s dětmi.

Zvýhodněná cena 4 000Kč do 20.1.2017

Od 20. 1. 2017 je cena 4 500Kč

Zbývá volných míst: 0 z 15

Rytíři a princezny

 • sebepoznání
 • trénink pozornosti
 • techniky práce se stresem

Děti prostřednictvím dramatických, pohybových a kreativních činností zažijí netradiční situace a dozví se mnoho zajímavostí. Doba rytířů a princezen, historie ožívá a my se ponoříme naplno do dění před x lety. V čem jsem jedinečný? Sebevědomí a jeho podpora. Postupně budeme odhalovat vlastní cnosti v nás a lidech kolem nás. Budeme vnímat krásu kolem sebe a v sobě. Stres, relaxace, sebepřijetí, komunikace a přátelství. 

PROČ BÝT S NÁMI?

 • Start pozornosti

  Nastartujeme pozornost - mozkohrátkové přístroje - přístroje řízené soustředěním jsou součástí celého pobytu.
 • Klíč k sebedůvěře

  Sebepoznání a důvěra ve vlastní schopnosti jsou základem pro spokojené dětství .. i dospělost :)
 • Stres a tlak na výkon

  Děti se naučí využívat efektivní techniky zaměřené na eliminaci stresu.
 • Kreativita

  To není jen tvoření, je to způsob myšlení. Hry, pokusy a poznání - hledáme řešení pomocí fantazie.
 • Relaxace

  Na relaxační chvilky se děti vždy těší a učí se je začleňovat do běhu dní.
 • Komunikace

  Pomáháme dětem, aby své myšlenky formulovaly do podoby jasných sdělení. Situační aktivity, rychlost a radost - sděluji, komunikuji, tedy jsem.
 • Kooperace

  Utváříme z dětí malé týmy, které společně vymýšlí hry, pokusy a hledají nová řešení, nové postupy. Uplatnit se může každý.
 • Parta je základ

  Vztahy mezi kamarády a dospělými jsou tím podstatným, co utváří náš život. Učíme se být spolu, respektovat se a sdílet své emoce. Nevadí, že jsme každý jiný.
 • Deskovky a hlavolamy

  Aktivní práce s desítkami deskových her a hlavolamů v různých obtížnostech pro komplexní rozvoj mozku.
 • Sourozenecké vztahy

  Máte doma bojiště? Pomůžeme Vám to zvládnout a nastartujeme sourozenecké vztahy.
 • Kvalitní tým odborníků

  Věnujeme se dětem individuálně a intenzivně. Dlouholeté zkušenosti z tréninku mozku a speciální pedagogiky jsou našim klíčem k dětem.

Martin miluje pokusy. Přístroje jako ve Vida parku ho uchvátily. Navíc přišel s novinkami, kolem svých úspěchů a neúspěchů ve škole. Mluvit s dítětem o stresu a strachu u písemek mne nenapadlo. On to vzal a teď to zkouší doma! Start pozornosti bezvadný. Těšil se každý den.

Martina Galovámaminka

Adélka je velmi šikovná, ale nesmělá. Dala jsem ji k Vám na doporučení kamarádky a fakt ona už první den komunikovala. Zkusila nové věci a tím, že jste ji umožnili, mít věci po svém, tak zvládla vše. Listina přátelství má u nás čestné místo. Také si ráda prohlíží svoji hvězdnou mapu - v čem všem je hvězda. Dodalo ji to sebevědomí a rádi pokračujeme dál. Díky za novou inspiraci.

Strmiskovirodiče

Soničku s Evičkou jsme dali na tábor s obavami, kvůli jejich chování. Neustále se perou a štípou a to jsme Vám raději neřekli, protože nás kvůli tomu na několika táborech odmítli. Jsme nadšeni a potěšeni z toho, jak to s holkama zvládáte. Už první den u večeře to bylo znát, holky se nepohádaly. A hlavně to nebylo jen první den. Nastartovali jste jejich vztahy jiným směrem, jsou úplně jiné. Náměty na doma pro nás mají velký smysl. Děkujeme!

Tom a Eva Z.rodiče

Ondrovo nadprůměrné nadání na matematiku někdy přináší problémy. Moc nezapadá do třídy. Sedí u pc a programuje nebo hraje na tabletu. Měla jsem obavu, zda se na táboře zapojí. Ale pokusy a přístroje ho fascinovali a nejraději by vše pořídil i domů. Překvapilo mne, že se zapojil i do her v přírodě a našel díky Vám své místo mezi dětmi. Hvězdná mapa úspěchů visí nad postelí. Začal opět s námi chodit ven a já mám pocit, že jsme si, i přes nastupující pubertu, blíž.

Jitka 36 letmaminka

Petr a Dan spolu neustále soupeří a to přináší mnoho problémů. Oba chodí do stejné třídy, stejný oddíl fotbalu a tak jsme mysleli, že jsou ze sebe unavení. Nebylo to tak, nevědomky jsme je podporovali v soutěživosti. Změnou několika drobností je doma pohoda. Díky za náměty, kluky to s Vámi bavilo. Uvědomění, že každý má jiné klady a nejsou stejní i když stejně vypadají bylo a je moc důležité. Díky. Moc zajímavý tábor i přístup.

Rovenští

JAK SE DĚTEM S NÁMI LÍBÍ?

Dětem se na příměstském táboře moc líbilo, byly spokojené a těšily se na každý den. Zahrály si a vyzkoušely pro ně nové věci. Odnesly si spoustu zážitků a dojmů. Určitě toto centrum někdy zase navštíví.

Lenka Mojžíšovámaminka

Chci moc poděkovat za to, že se moje dcera Aneta O. mohla zúčastnit příměstského tábora. Byla moc nadšená a strašně moc se jít tam líbilo. Dokonce nechtěla ani domů. Je moc dobře, že takový tábor je a že děti jako Anetka se ho můžou zúčastnit. Chci poděkovat hlavně paní Lídě a Miladě za jejich laskavý přístup k těmto dětem. Je velmi náročné pracovat s ne úplně zdravými dětmi, a proto jim patří opravdový dík. Jsem ráda, že něco takového existuje a určitě ho doporučím i ostatním rodičům s “problémovými” dětmi.

Iveta Osykovámaminka

Je to lepší ve známkách. Líbí se mi tady. Mám ráda Míšu a tetu Miladu a vás. Je to tady super!

Sára Holubovákamarádka z tábora

Obě děti 13 a 7 let mají ADHD. Jejich vztahy byly napjaté a doma to bylo na ostří nože. Po táborech jsou jejich vztahy jako proměněné, více se respektují a spolupracují. My rodiče jsme se dozvěděli mnoho nového o principech výchovy dětí nejen s ADHD, ale i s nadprůměrným nadáním syna. Sladíte to krásně dohromady, proto naše děti s Vámi jezdí pravidelně.

Lubor L.tatínek

Starší syn je nadprůměrně nadaný a mladší strašně žárlí. Na táboře nám šlo o vztahy mezi nimi. Nastavení efektivní komunikace mezi nimi. Kluky tábory pobytové i příměstské nesmírně baví. Naučili se respektovat, odpustit si a hrát si společně. Děkuji! Dali jste nám domů pohodu.

Maminka Radečka a Vlastíka
Jak nás vidí děti

CHCETE BÝT S NÁMI?

Super, těšíme se.

tábor pozornost, relaxace, sebevědomí
tábor pozornost, relaxace, sebevědomí

NEVYBRALI JSTE SI?

tábor pozornost, adhd, relaxace, sebevědomí

Stačí jen, když zadáte svůj email do formuláře, a my Vám přednostně dáme vědět o dalších termínech!

Dejte mi vědět, kdy jedete příště

Aby Vám nic neuniklo

LÍBÍ SE VÁM NAŠE AKCE?

TAK NÁM PROSÍM DEJTE LIKE!

NEBO SDÍLEJTE STRÁNKU S VAŠIMI PŘÁTELI!

tábor pozornost, relaxace, sebevědomí