Reference

Dětem se na příměstském táboře moc líbilo, byly spokojené a těšily se na každý den. Zahrály si a vyzkoušely pro ně nové věci. Odnesly si spoustu zážitků a dojmů. Určitě toto centrum někdy zase navštíví.

Lenka Mojžíšovámaminka

Chci moc poděkovat za to, že se moje dcera Aneta O., mohla zúčastnit příměstského tábora. Byla moc nadšená a strašně moc se jít tam líbilo. Dokonce nechtěla ani domů. Je moc dobře , že takový tábor je a že děti jako Anetka se ho můžou zúčastnit. Chci poděkovat hlavně paní Lídě a Miladě za jejich laskavý přístup k těmto dětem. Je velmi náročné pracovat s ne úplně zdravými dětmi, a proto jim patří opravdový dík. Jsem ráda, že něco takového existuje a určitě ho doporučím i ostatním rodičům s “problémovými” dětmi.

Iveta Osykovámaminka

Je to lepší ve známkách. Líbí se mi tady. Mám ráda Míšu a tetu Miladu a vás. Je to tady super!

Sára Holubovákamarádka z tábora

Obě děti 13 a 7 let mají ADHD. Jejich vztahy byly napjaté a vztahy doma byly na ostří nože. Po táborech jsou jejich vztahy jako proměněné. Víc se respektují a spolupracují. My rodiče jsme se dozvěděli mnoho nového o principech výchovy dětí nejen s ADHD, ale i s nadprůměrným nadáním syna. Sladíte to krásně dohromady. Proto naše děti s Vámi jezdí pravidelně.

Lubor L.tatínek

Starší syn je nadprůměrně nadaný a mladší strašně žárlí. Na táboře nám šlo o vztahy mezi nimi. Nastavení efektivní komunikace mezi nimi. Kluky tábory pobytové i příměstské nesmírně baví. Naučili se respektovat, odpustit si a hrát si společně. Děkuji! Dali jste nám domů pohodu.

Maminka Radečka a Vlastíka
Jak nás vidí děti

Chcete jet s námi?